אודות מתאמנים

שאלתם את עצמכם פעם למה זה כל כך קשה למצוא מסגרת כושר באזור שלכם, שגם תתאים לרצונות ולצרכים האישיים שלכם וגם תהיה איכותית?

או למה כל תהליך הבחירה של מאמן כושר אישי צריך להיות מפה לאוזן ואין מקום שמאגד את כל המידע על המאמנים השונים?

נעים מאוד, אנחנו “מתאמנים”, אתר חדשני המדרג בעלי מקצוע מתחומי הספורט, כושר, תזונה והבריאות. אנחנו כאן כדי להעלות את סטנדרט האיכות בתחום הספורט, הכושר, התזונה והבריאות בישראל.

איך אנחנו עושים את זה?

המהפכה שאנו מבצעים בעולם הכושר קשורה לכל העוסקים בו- הן למתאמנים והן למאמנים / סטודיואים / מכוני כושר / תזונאים. בעזרת שימוש בפלטפורמה שתאפשר יצירה של הקשרים המתאימים ביותר ביניהם.

זה עובד באופן פשוט, האתר מציע מנוע חיפוש המאפשר בעזרת כלי סינון ומיון שונים כגון תחום ותת-תחום, אזור, טווח מחירים מוסד השכלה ועוד המון פרמטרים למצוא את מסגרת הכושר המתאימה לכם ביותר.

מעוניינים במאמן אישי שמגיע עד הבית? אולי באימון סטודיו קבוצתי? מבאולינג עד היפ-הופ, מפגישה עם דיאטנית ועד אימון נינג'ה, האתר מאגד בתוכו מידע על אופציות שונות ומגוונות הקשורות בעולם הספורט, כושר והבריאות ולכם נותר רק לבחור.

המתאמנים

החזון שלנו נוצר בראש ובראשונה עבור המתאמנים, ובפיתוחו עמדו לנגד עינינו 2 בעיות עיקריות שמפריעות לכל אדם שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הכושר, או למתאמן ותיק שמעוניין למצוא מסגרת חדשה.

  • נוחות ונגישות – כל מי שניסה לערוך אי פעם השוואה בין מוסדות הכושר השונים המציעים את שירותיהם באזור שלו, גילה שמדובר במשימה ששואבת המון זמן ופניות. מאחר והמידע לא מאוגד במקום אחד, אלא מפוזר בכל אתרי המוסדות השונים, נוצר קושי גדול לערוך השוואה בין השירותים הניתנים, האופי שלהם ומחירם.
  • ביטחון – מעבר לכך שהמידע ה"יבש" על המוסדות השונים הינו לא זמין ומורכב להשוואה, מתאמנים רבים חווים תסכול וקושי בבחירה מאחר וקשה להם לדעת אם המוסד או המאמן אליהם הם פנו הינם איכותיים ומומלצים. מתאמן יכול ללכת בראש שקט למקום אימון חדש רק לעיתים נדירות, בהם אדם אמין וקרוב אליו, שהיה מעוניין באותו סוג של אימונים, יכול היה להמליץ לו על אותו אימון.

כמענה לבעיות האלה, יצרנו את מתאמנים. אנו באתר מעניקים חווית שימוש אחרת, בטוחה, איכותית ושקופה שתאפשר לכם ללכת בראש שקט לאנשי מקצוע חדשים בתחום הספורט הכושר והבריאות, בעקבות המלצות של משתמשי האתר ודירוג הניתן לכל איש מקצוע.

בנוסף, האתר מאפשר לקבוע תורים באופן פשוט, מהיר ונוח בלחיצת כפתור, ומבצע סינון מדויק שיתאים את התוצאות בדיוק עבורכם על פי הצרכים שהזנתם.

הדירוגים שלנו

באתר שלנו ניתן לראות את דירוג כל עסק ועסק. אך איך נקבע הדירוג? מי הם אותם המדרגים?

חשוב לנו לציין, כי לא כל גולש יכול לדרג אצלנו ולהשאיר חוות דעת, אלא רק אלו שקבעו תור דרך האתר "מתאמנים", ואימתו את הגעתם מול בית העסק. כך, אנו מוודאים למעלה מכל ספק שהביקורות שנכתבות הן אמינות.

חשוב לנו לציין בנוסף, כי במשך הזמן, אם יתגלה שבית עסק כזה או אחר לא עומד בסטנדרט המצופה – הוא יפלט מהמערכת באופן אוטומטי, כדי שאתם תוכלו ליהנות אך ורק מבתי עסק, שהרוויחו את הדירוג שלהם ביושר, כלומר, עומדים בסטנדרטים המקצועיים של האתר.

אנשי המקצוע והמוסדות

האתר מהווה מהפכה של ממש גם עבור המאמנים, הסטודיואים, מכוני כושר והתזונאים, אשר בעיית הנגישות והביטחון שהמתאמנים חווים משפיעה גם עליהם. מכוני כושר רבים מתקשים לעיתים למצוא מתאמנים, בשל המחסור בפלטפורמה נוחה שתאפשר קישור ראשוני ביניהם, ומתקשים לייצר לעצמם מוניטין מאחר וההמלצות עוברות רק מפה לאוזן.

לכן, אנו במתאמנים מפעילים את האתר כך שהוא מעניק לכל העוסקים בכושר, החל המאמנים אישיים וכלה בתזונאים, את האפשרות להיחשף ללקוחות חדשים וליצור לידים על ידי הופעת פרטיהם באתר.

הם יכולים לערוך את הפרופיל שלהם ולכתוב אודותיהם, להעלות תמונות הממחישות את הפעילות בה הם עוסקים, ובכך להרחיב את החשיפה החברתית שלהם פי כמה וכמה.

אופציית הדירוג על ידי המתאמנים המשתמשים באתר מאפשרת להם למתג את עצמם כמוסד איכותי שניתן לסמוך עליו, ואף מעודדת אותם לשפר ולחדד את חווית הביקור אצלם בעסק.

כך יוצא שכולם מרוויחים אצלנו במתאמנים, אז למה אתם מחכים? התחילו להתאמן, עולם שלם של כושר מחכה לכם בלחיצת כפתור.

הרשמו לניוזלטר שלנו והישארו מעודכנים

הרשמו לניוזלטר שלנו והשארו מעודכנים​

במה נתאמן היום ? (: